O firmie

Sklep budowlany | Remonty | Ocieplenia budynków

O Firmie

Firma BUZA zaopatruje rynek w materiały budowlane oferując wyroby znanych i cenionych producentów w korzystnych cenach.

Firma nasza istnieje na rynku materiałów budowlanych od 1991 roku. Od samego początku zajmowaliśmy się zaopatrywaniem rynku w wysokiej klasy produkty potrzebne do wykończenia wnętrz, następnie rozszerzyliśmy o materiały do ociepleń budynków. Kolejnym krokiem w rozwoju naszej firmy było wyprowadzenie usług budowlanych.

Dla zagwarantowania najwyższej jakości naszej oferty od początku współpracę naszą oparliśmy na renomowanych producentach, specjalistach w swojej dziedzinie. Firma zajmuje się zarówno obsługą inwestycji oraz klienta indywidualnego. Oferujemy fachową obsługę oraz doradztwo techniczne. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni przez czołowych producentów materiałów budowlanych wykończeniowych i ociepleniowych. Formę płatności oraz sposób zamawiana towaru dostosujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Naszym atutem są konkurencyjne ceny, szybka realizacja zamówień oraz rzetelne i indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty. 

Sklep budowlany

Firma BUZA zaopatruje rynek w materiały budowlane oferując wyroby znanych i cenionych producentów w korzystnych cenach.

Remonty | Ocieplenia budynków

Firma nasza wykonuje oraz współpracuje z wykonawcami oferującymi szeroki wachlarz usług budowlanych , wykończeniowych i ociepleniowych.

Wyspecjalizowani pracownicy

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim zakresie usług, odbyli szereg szkoleń organizowanych przez czołowych producentów materiałów oraz legitymują się stosownymi certyfikatami.

Fachowa pomoc

Chcąc skorzystać z naszej oferty lub w celu zasięgnięcia porady prosimy przesłać zapytanie , a my skontaktujemy się z Państwem.

Certyfikaty

Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami zdobytymi przez nasza firmę:

Siedziba: BUZA Sp. z o. o.

Sklep: Modlińska